Patriotyczny zlot motocyklów

Aby uczcić 100-lecie odzyskania niepodległości, organizatorzy zapraszają na patriotyczny zlot motocyklów. Udział w zlocie jest całkowicie bezpłatny, a jedynym warunkiem uczestnictwa w nim jest przypięcie do motocykla biało-czerwonej flagi lub innego symbolu narodowego.

Zlot rozpocznie się od pokazu militariów przez pana Mariana Lewka (teren wokół kościoła w Pieczyskach) oraz mszy, która rozpocznie się o godzinie 11:11 w parafii św. Brata Alberta.

Po mszy organizatorzy zapraszają na patriotyczne rozmowy przy posiłku (kuchnia polowa), a około godziny 13:30 rozpocznie się parada motocyklowej husarii po wszystkich dzielnicach Jaworzna (ok. 50 km).

Zakończenie zlotu odbędzie się na jaworznickim rynku, gdzie będzie można zaparkować motocykle i odpocząć.